Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

 

Alu kola a pneumatiky posíláme prostřednictvím kurýrní služby po celé ČR za 490,- Kč sadu 4ks alu kol nebo 4ks pneumatik. Na Slovensko za 600,- Kč. Vzhledem k tomu, že máme většinu zboží skladem, můžeme Vámi objednané zboží zaslat na Vaši adresu v nejbližším možném termínu, který Vám vždy telefoniky potvrdíme před odesláním zásilky. Většinu objednávek tak odesíláme do druhého pracovního dne. Pokud zboží není momentálně u nás na skladě, budeme Vás o termínu dodání telefonicky informovat. Pohyb zásilky lze teké sledovat na webových stránkách přepravce. V den doručení zboží Vás bude telefonicky či sms zprávou informovat řidič přepravce o termínu předání. Při převzetí zásilky zkontrolujte, zda tato nebyla při přepravě poškozena. Pokud ano a z poškození obalu je patrné i poškození obsahu, zásilku nepřebírejte a neprodleně nás telefonicky kontaktujte. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ

 

Všechna námi nabízená alu kola a pneumatiky je také možno vidět a zakoupit v naší prodejně v České Lípě, Partyzánské ulici 1032/7, kde Vám naši vyškolení pracovníci všechny modely předvedou a poradí s výběrem právě pro Váš vůz.

 

PLATBA

 

Vámi zakoupená alu kola, pneumatiky či příslušenství platíte vždy při předání zboží. Omlouváme se, ale vzhledem k nepříznivým platebním podmínkám bank, přijímáme pouze hotovost. Vzhledem k nízkým maržím na námi nabízeném zboží nemůžeme akceptovat nepřiměřené odvody z plateb prostřednictvím bankovních karet. Děkujeme za pochopení. Preferujete-li platbu kartou přepravci PPL, bude Vám částka navýšena o 3% z celkové platby. Pro tuto možnost uveďte tento požadavek v komentáři objednávky.


Děkujeme za objednávku.

www.aaaalu.cz

 

 

 Pokračovat na konfigurátor alu kolFacebook stránka Youtube kanál Google+