Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet
Zpět

RSW Racing – homologovaná alu kola za skvělou cenu

Zpět do magazínu

Konečně krásná a kvalitní alu kola za rozumnou cenu

Existují věci, bez kterých se muž prostě neobejde. Kromě poslušné partnerky a moderního bydlení sem rozhodně patří krásný vůz na úžasných kolech. A o ty už se postaráme my.
Alu kola RSW 969

Představujeme alu kola Rsw Racing. Pokud začnete koukat po autech, která vypadají dobře, zjistíte, že v hodně případech mají právě alu kola Rsw. Jejich modely, ať již to jsou klasické „Třistatřicetjedničky“, zdvojené paprsky „Dvačtyřidvojek“ či nestárnoucí design „Dvěstěčtyřicetšestek“, vypadají na všech automobilech neskutečně výborně.

RSW 391
 
Značka Rsw Racing se stala symbolem mistrovské práce, nejvyšší kvality a výjimečného vkusu. V kolekcích alu kol Rsw, které jsme pro vás připravili, najdete jak elegantní a stylové elektrony, tak i sportovní a závodně laděné modely. Vybere si opravdu každý. Výrobce se soustředí především na leštěná kola s lakovanými hranami, jelikož zde vynikne tvar paprsku a lakování dokonale podpoří linie leštěných partií alu kola.

RSW 146 AAAALU.CZ

Prvotně je ale producent zaměřen na kvalitu použité hliníkové slitiny pro nejvyšší odolnost každého disku a především na nejmodernější technologie, které jsou nutností pro světové homologace JWL, VIA, kterými prochází každý disk a nekompromisní testování TUV. Samozřejmostí je schválení ministerstva dopravy do provozu na českých komunikacích.

ALU KOLA RSW 331 AAAALU.CZ
 
Rsw Racing nabízí kvalitu, luxus i eleganci, přičemž ceny elektronů, které by se beze sporu mohly svou kvalitou řadit do vyšší třídy, jsou přijatelné opravdu pro každého řidiče. Setkáváme se s názory, že levné alu disky nejsou kvalitní, u Rsw je tomu ale naopak a dle zkušeností a výborných recenzí majitelů alu kol Rsw, můžeme tuto značku doporučit jako jednu z lepších. Věříme, že i vy budete spokojeni.
 
RSW 242

Náš tip: Pokud vyměníte běžnou velikost elektronu za větší alu kola s nízkoprofilovou pneumatikou, dbejte na řádné dofouknutí dle tabulek výrobců. Profilově nižší pneumatiky je třeba více nahustit, předejdete tak nežádoucím deformacím elektronu při jízdách na našich nekvalitních komunikacích.


Alu kola RSW 331 černé


www.aaaalu.cz

Vybrat krásná alu kola
Facebook stránka Youtube kanál Google+