Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet
Zpět

Otevřeli jsme pro vás nový pneuservis

Zpět do magazínu

Už se nemusíte bát odření alu kol či poškození pneumatik neodbornou montáží.

S pneuservisy se v posledních letech přímo roztrhl pytel, jistě mi dáte za pravdu, že ne vždy a ne všechny služby těchto firem byly 100% odborné. Ať už se jednalo o odřený disk od montpáky, strženou patku pneumatiky nebo špatné vyvážení, které způsobuje nepříjemné vibrace do volantu, potažmo poškození pneumatik tímto špatným vyvážením. Pokud tedy sečtete veškeré vynaložené prostředky za neodborné přezutí pneumatik a čas, který strávíte reklamacemi, jistě zapřemýšlíte nad změnou.

Tu nabízí www.prima-servis.cz v České Lípě, kde Vám alu kola a pneumatiky profesionálně zkompletujeme a vyvážíme na nejmodernějších a světově nejuznávanějších přístrojích Hofmann. Vzhledem k tomu, že jsme již několik let provozovateli několika internetových obchodů, kamenné prodejny a velkoskladu s litými koly, pneumatikami a příslušenstvím,  Vám můžeme nabídnout  z pestrého výběru skladových zásob, které čítají více než 15.000 alu kol a pneumatik, vhodnou sadu právě pro Váš vůz. Ráfky a gumy si tedy můžete pohodlně vybrat z Vašeho domova nebo si je přímo u nás prohlédnout, popřípadě zakoupit a vše nechat profesionálně zkompletovat a dát na vůz. Milerádi Vám s výběrem vhodných alu kol či pneumatik pomůžeme a poradíme, která varianta by byla nejvhodnější právě pro Váš automobil. To vše pod jednou střechou.
 
Našimi prioritami jsou především: kvalita alu kol a pneumatik, skladová dostupnost a hlavně skvělá cena . Nyní k tomuto přidáváme odborné služby Prima-servisu, abychom Vám poskytli našim zákazníkům plnohodnotnou službu od zakoupení až po montáž na vůz. Podrobnější informace a kompletní nabídku naleznete na našem webu www.prima-servis.cz.
 
 

Naši proškolení odborníci se již těší na Vaši návštěvu!www.aaaalu.cz

 

Vybrat krásná alu kola
Facebook stránka Youtube kanál Google+