Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet
Zpět

Leštěné elektrony jsou IN

Zpět do magazínu

Vysoký lesk alu kol v kontrastu s barevným lakem prostě frčí…

Elektrony aaaalu.cz

Vzpomeňme na minulost, kdy byl těžko sehnatelný jeden design elektronů určen pro všechny modely automobilů za nekřesťanský obnos. Moderní doba oplývá mnoha designy alu ráfků pro všechny automobily a z pestré nabídky si vybere každý. Můžete se pustit do jakékoliv tvarové a barevné improvizace, fantazii se meze nekladou.  Zaměřme se ale nyní na leštěná kola.
 
Leštěná alu kola aaaalu 

Minulé sezóny zcela ovládly modely leštěných alu kol, kdy přední část paprsku je vyleštěna a boky jsou lakovány. Ať již jde o černá, stříbrná, bílá či jinak barevná litá kola s leštěním, výsledek vypadá vždy skvěle. Dokonale vyniká kontrast mezi lakováním a leštěnou plochou elektronu a zdůrazní se tím celkový tvar paprsků elektronu.

Aaaalu.cz

Již běžné tvary alu kol tak dostaly zcela nový směr. Takto upravené modely se znovu staly obrovským hitem a musíme uznat, že automobilům vskutku sluší. S těmito úpravami Vám můžeme doporučit zejména modelové řady značek Milano Design, Yakuza Japan a RSW racing.
 
Leštěná Alu kola
 
Ptáte-li se na údržbu, pak tmavě lakované modely alu kol s leštěnou přední stranou paprsku jsou lepší v tom, že na této povrchové úpravě není tak patrný prach z brzdových destiček a další běžné nečistoty, které vidíte na klasických stříbrně lakovaných alu kolech většinou již po první jízdě. Jejich údržba by se ale neměla nijak lišit od údržby laku Vašeho vozu. Doporučujeme používat běžný autošampon a vyvarovat se agresivním chemickým čističům alu kol, udržíte tak disky dlouho v té nejlepší kondici.
 
Leštěná Alu kola
 
Výroba leštěných modelů alu kol je složitější než je tomu u běžných celolakovaných disků. Alu disk je nejprve celý nalakován zvolenou barvou stejně jako je tomu u jednobarevných variant, poté se rozleští přední hrany paprsků, límce nebo pouze části elektronu, které se následně přelakují vrstvou bezbarvého krycího laku a dílo je hotovo. Poté už se krásná kola mohou stát chloubou Vašeho vozu.

Leštěná Alu kola 
 
Prvním dojmem se může tedy zdát, že se jedná pouze o fešácká alu kola, stále zdokonalované výrobní procesy však zajišťují i tu nejvyšší kvalitu a svou vysokou funkčnost pro Vaši největší spokojenost. Bohatou nabídku cenově dostupných leštěných modelů naleznete u www.aaaalu.cz.

Leštěné elektrony aaaalu.cz

www.aaaalu.cz

Vybrat krásná alu kola
Facebook stránka Youtube kanál Google+