Alu konfigurátor
vyzkoušet
Alu konfigurátor
vyzkoušet
Zpět

Alukola pro zimní provoz

Zpět do magazínu

Hliníkové disky v zimě? Dejte svému vozu styl v zimním období.

Alukola

Jak všichni dobře víme, od 1. Listopadu jsou ze zákona povinné zimní pneumatiky. AAAalu.cz nabízí nejen levné zimní pneumatiky, ale především kvalitní zimní alu kola za cenu ocelových disků. Pokud si tedy propočítáte, kolik byste zaplatili za druhou sadu plechových ráfků nebo za vynaložené náklady na zbytečné přezutí a vyvážení z letních pneumatik na zimní a zpět a čas strávený v nekonečných frontách pneuservisů, myšlenka druhé sady slušivých elektronů za skvělou cenu Vás nadchne.


Alu kola Audi
 

Ochrana hliníkových disků v zimě


Nejmodernější technologie výrobců alu kol nabízí řidičům krásný vzhled jejich vozů i v zimním období, budoucnost tedy není o nevzhledných plechových discích nebo ztrácejících se plastových poklicích ze supermarketů.

Alu kola Audi
 

Jednoduché modely alu kol jsou IN


Trendem dnešní doby jsou stylové elektrony, ze kterých by se zamotala hlava a podlomily nohy určitě i Schumacherovi. Populární jsou především jednoduché vzory litých kol, které oceníte především při jejich údržbě, přece jen se lépe umývá pět loukotí, nežli složité jemné paprsky, což je práce spíše pro zručné prsty pana hodináře nebo gynekologa.

Alu kola subaru
 

Vícevrstvé lakování hliníkových kol


Základem je ale především vícevrstvé lakování alu kol v jednom odstínu, které chrání disk jak před mechanickým, tak i chemickým poškozením. V posledních letech jsou velice populární nejen stříbrné odstíny, černé variace, ale i další barvy, které jsou novým designovým jazykem výrobců alu kol.

Alu kola na zimní provoz

 

Pevnost alu kol, kterou jistě oceníte


Další velkou výhodou alu kol oproti ocelovým diskům je jejich pevnost, kterou ocení především čeští řidiči, kteří vědí, jak se u nás silnice dokáží proměnit v nebezpečný tankodrom.

Alu kola od aaaalu.cz
 

Testování elektronů


Výrobci litých kol dbají přísných světových norem a dále vyvíjejí směsi hliníkových slitin tak, aby každý disk byl odolný i v těch nejhorších podmínkách.  Nemusíte mít tedy strach, že se elektron zdeformuje či praskne při projetí sebemenší nerovnosti jako u plechových ráfků.

Alu kola na zimu

Není tedy již důvod se v zimě za svůj vůz stydět, naopak, budete pyšni na to, jak bude Váš automobil vynikat mezi obyčejnými auty s rezivými ráfky a rozlámanými lacině vypadajícími poklicemi. Využijte lákavé nabídky a cenových akcí pro zakoupení kvalitních a moderních alu kol u AAAalu.cz!


Alu kola na zimní provoz

Akční nabídky super alu kol najdete ZDE!

Alu kola BMW

www.aaaalu.cz

Vybrat krásná alu kola
Facebook stránka Youtube kanál Google+